Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld Jeans
4.8

Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeansγυναικείο, χρώμα: μπεζ, A1W17006

-26%-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 € -26%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 € -26%
Χρώμα: μπεζ
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans γυναικείο, χρώμα: άσπρο, A1W17006
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans γυναικείο, χρώμα: μπεζ, A1W17006
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans γυναικείο, χρώμα: μπλε, A1W17006
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans γυναικείο, χρώμα: μαύρο, A1W17006
Επιλογή μεγέθους
ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans

Μπλουζάκι από τη συλλογή Karl Lagerfeld Jeans κατασκευασμένο από λεπτό, ελαστικό πλεκτό. Μοντέλο από αέρινο βαμβακερό ύφασμα.
- Τα προϊόντα από τη σειρά Karl Cares είναι κατασκευασμένα από υλικά που παράγονται σε μια βιώσιμη, φιλική προς το περιβάλλον διαδικασία παραγωγής.
- Χαλαρό κόψιμο για πλήρη ελευθερία κινήσεων.
- Κοντό μανίκι.
- Το κόψιμο του μανικιού με χαμηλωμένη γραμμή ώμων δεν περιορίζει την κινητικότητα.
- Κλασική στρογγυλή λαιμόκοψη.
- Μοντέλο με εκτύπωση.
- Μήκος: 63 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 52 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: S.
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
A1W17006
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
Karl Lagerfeld Jeans
ID προϊόντος
PPYA-TSD03Z_08X
Σύνθεση
100% Οργανικό βαμβάκι
Κοπή
Λαιμόκοψη:
στρογγυλή
Κόψιμο:
relaxed fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 176 εκ. και φοράει μέγεθος S

Τα μεγέθη στις ετικέτες ενδέχεται να διαφέρουν από αυτά που παραγγείλατε λόγω του συντελεστή μετατροπής που χρησιμοποιείται – τα αρχικά μεγέθη των ειδών αυτής της μάρκας είναι τα μεγέθη του κατασκευαστή. Για να είστε σίγουροι, ανατρέξτε στον πίνακα μεγεθών.

Συνιστώμενα προϊόντα
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ B3W17019
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
49,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ B3W17017
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
39,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ B2W17073
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ B3W17046
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
59,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Medicine T-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ
Medicine T-shirt γυναικείο βαμβακερό
19,90 €
Lauren Ralph Lauren basic t-shirt γυναικείο βαμβακερό με ελαστάν καφέ 200807563
Lauren Ralph Lauren basic t-shirt γυναικείο βαμβακερό με ελαστάν
65,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Calvin Klein Jeans t-shirt basic γυναικείο βαμβακερό μπεζ LV047B224G
Calvin Klein Jeans t-shirt basic γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 27,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,90 €
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Morgan πλεκτό t-shirt γυναικείο από βισκόζη μπεζ MIKA
Morgan πλεκτό t-shirt γυναικείο από βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 43,99 €
-19%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Guess t-shirt γυναικείο βαμβακερό με ελαστάν KIARA μπεζ V4BI16 KCIV1
Guess t-shirt γυναικείο βαμβακερό με ελαστάν KIARA
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
BOSS Orange oversize t-shirt γυναικείο βαμβακερό C_Eregular_stripe_1 μπεζ 50567124
BOSS Orange oversize t-shirt γυναικείο βαμβακερό C_Eregular_stripe_1
72,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι G-Star 0 Back embro χρώμα: μπεζ, D27180.E134 D26835-D976
Βαμβακερό μπλουζάκι G-Star 0 Back embro
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
PS Paul Smith t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ W2R-429V-VP5769
PS Paul Smith t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 88,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι IRO χρώμα: μπεζ, WF14OLINDA
Βαμβακερό μπλουζάκι IRO
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-18%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Tommy Hilfiger t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ WW0WW49250
Tommy Hilfiger t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-43%
Βαμβακερό μπλουζάκι Medicine χρώμα: μπεζ
Βαμβακερό μπλουζάκι Medicine
Τρέχουσα τιμή:
12,90 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,90 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μπλουζάκι Guess χρώμα: μπεζ
Μπλουζάκι Guess
Τρέχουσα τιμή:
24,95 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
Weekend Max Mara t-shirt γυναικείο PAMPAS πολύχρωμο 2615941062600
Weekend Max Mara t-shirt γυναικείο PAMPAS
124,90 €
-38%
Βαμβακερό μπλουζάκι Medicine χρώμα: μπεζ
Βαμβακερό μπλουζάκι Medicine
Τρέχουσα τιμή:
7,90 €
Αρχική τιμή: 12,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,90 €
-48%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Medicine t-shirt γυναικείο με μοντάλ μπεζ
Medicine t-shirt γυναικείο με μοντάλ
Τρέχουσα τιμή:
12,90 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,90 €
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
T-shirt από μείγμα μεταξιού Guess TINA χρώμα: μπεζ, W5YP11 KCNH2
T-shirt από μείγμα μεταξιού Guess TINA
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι BOSS Orange γυναικείο, χρώμα: μπεζ, 50541343
Βαμβακερό μπλουζάκι BOSS Orange
Τρέχουσα τιμή:
29,95 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι MAX&Co. χρώμα: μπεζ, 2528976032200
Βαμβακερό μπλουζάκι MAX&Co.
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι adidas Essentials χρώμα: μπεζ, JE0001
Βαμβακερό μπλουζάκι adidas Essentials
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Diesel crop top γυναικείο βαμβακερό T-BUNNY-TAIL-S1 μπεζ A21197.0EJAI
Diesel crop top γυναικείο βαμβακερό T-BUNNY-TAIL-S1
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Emporio Armani Underwear t-shirt γυναικείο με βαμβάκι μπεζ EW000616AF20243
Emporio Armani Underwear t-shirt γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Marc O'Polo t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ 5000013309
Marc O'Polo t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
BOSS Orange basic t-shirt γυναικείο με βαμβάκι C_Espia_1 μπεζ 50565989
BOSS Orange basic t-shirt γυναικείο με βαμβάκι C_Espia_1
51,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι Sisley γυναικεία, χρώμα: μπεζ
Βαμβακερό μπλουζάκι Sisley
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 30,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
Medicine oversize t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ
Medicine oversize t-shirt γυναικείο βαμβακερό
22,90 €
Ανακάλυψε είδη Karl Lagerfeld Jeans
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ B3W17017
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
39,90 €
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ B3W17019
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
49,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ B2W17073
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ B3W17046
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
59,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπεζ A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μαύρο, A2W17097
Μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο με βαμβάκι μαύρο B3W17021
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο με βαμβάκι
59,90 €
-14%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό ροζ A1W17031
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 48,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 48,90 €
Karl Lagerfeld Jeans T-shirt γυναικείο βαμβακερό κόκκινο A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans T-shirt γυναικείο βαμβακερό
59,90 €
-14%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό πορτοκαλί A1W17004
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 47,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μπλε A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
-29%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μαύρο, A4W17018
Μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 47,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-25%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μαύρο B3W17022
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 49,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό κόκκινο A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans T-shirt γυναικείο βαμβακερό λευκό B2W17069
Karl Lagerfeld Jeans T-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 48,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 43,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μαύρο A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό λευκό A1W17004
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 48,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μαύρο, A4W17008
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μαύρο B3W17017
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
39,90 €
-30%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μαύρο, A4W17096
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 85,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans γυναικείο, χρώμα: άσπρο, A2W17034
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 76,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό μαύρο B2W17073
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό λευκό A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-13%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: πορτοκαλί, A2W17027
Μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 47,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: άσπρο, B1W17053
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
-24%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό ροζ B2W17069
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 48,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 48,90 €
-28%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο λευκό B2W17074
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
45,99 €
Αρχική τιμή: 68,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
-27%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό γκρί A1W17005
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: άσπρο, B2W17071
Βαμβακερό μπλουζάκι Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 48,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό πορτοκαλί A1W17004
Karl Lagerfeld Jeans t-shirt γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 47,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €