- Απλός και κομψός σχεδιασμός.
- Χειροποίητο.
- Διαστάσεις: 21,5 x 26,5 cm.
- Answear
- Home
- Σαλόνι και υπνοδωμάτιο
- Διακόσμηση
- Βάζα
- Διακοσμητικό μπολ House Doctor HDTala 21,5 cm

Διακοσμητικό μπολ House Doctor HDTala 21,5 cm
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Τρέχουσα τιμή:
55.99 €
Αρχική τιμή: 63.99 € -12%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56.99 € -1%
Χρώμα: πράσινο
Αποστολή εντός 24 ωρώνΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΔιακοσμητικό μπολ House Doctor HDTala 21,5 cm
Διακοσμητικό μπολ από τη συλλογή House Doctor.
Στοιχεία είδους
- Κωδικός κατασκευαστή
- 203991118
- Χρώμα
- πράσινο
- Μάρκα
- House Doctor
- ID προϊόντος
- 99KK-DRU0TR_19X
Σύνθεση
: Σίδερο
Συνιστώμενα προϊόντα
Ανακάλυψε είδη House Doctor