- Πρωτότυπο σχέδιο.
- Τεχνικές προδιαγραφές: 220-240V, 15W.
- Υποδοχή λαμπτήρα E14.
- Μήκος καλωδίου: 2 m.
- Διαστάσεις: 39 x 25 cm.

χρώμα: κίτρινο
-10%-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Τρέχουσα τιμή:
89.90 €
Αρχική τιμή: 99.90 € -10%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99.90 € -10%
Χρώμα: κίτρινο
ONE SIZE
ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€
Με τον κωδικό AD έχεις 10% έκπτωση.
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρώνΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΕπιτραπέζιο φωτιστικό Leitmotiv Prisa
Επιτραπέζιο φωτιστικό από τη συλλογή Leitmotiv.
Στοιχεία είδους
- Κωδικός κατασκευαστή
- LM2231BY
- Χρώμα
- κίτρινο
- Μάρκα
- Leitmotiv
- ID προϊόντος
- 99KK-OSU1IB_11X
Σύνθεση
: Σίδερο
Συνιστώμενα προϊόντα
Ανακάλυψε είδη Leitmotiv