- Στρογγυλή μύτη.
- Λαστιχένια σόλα.
- Μαλακό φορτί τακουνιού.

Εσπαντρίγιες σουέτ Manebi Flat Espadrilles Flat Espadrilles
χρώμα: καφέ, W 1.9 N0 W 1.9 N0
Τρέχουσα τιμή:
71.99 €
Αρχική τιμή: 114.90 € -37%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74.99 € -4%
Χρώμα: καφέ
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρώνΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΕσπαντρίγιες σουέτ Manebi Flat Espadrilles Flat Espadrilles
Εσπαντρίγιες από τη συλλογή Manebi. Μοντέλο από δέρμα σαμουά.
Χαρακτηριστικά είδους
- Τύπος σόλας
- Διαμέρισμα
Στοιχεία είδους
- Κωδικός κατασκευαστή
- W.1.9.N0
- Χρώμα
- καφέ
- Μάρκα
- Manebi
- ID προϊόντος
- PPYX-OBD45A_84X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα