Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Jeans
4.8

Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers Γυναικεία λευκά YW0YW01763

-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 € -43%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 € -6%
Χρώμα: λευκό
Calvin Klein VULC FLATFORM LOW CANVAS MG πάνινα sneakers Γυναικεία μαύρες Στην πλατφόρμα YW0YW01763
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers Γυναικεία λευκά YW0YW01763
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers Γυναικεία μπεζ YW0YW01763
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers γυναικεία ροζ YW0YW01763
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινες sneakers Γυναικεία καφέ Χαμηλές πλατφόρμα YW0YW01763
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers Γυναικεία μαύρα YW0YW01763
Επιλογή μεγέθους
ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Χαμηλά sneakers με πλατφόρμα Calvin Klein Jeans – σε αστικό στυλ

Τα χαμηλά sneakers με πλατφόρμα Calvin Klein Jeans είναι ένα κλασικό κομμάτι της γκαρνταρόμπας που συνδυάζει τον μίνιμαλ σχεδιασμό με την άνεση. Αυτό το γυναικείο μοντέλο συμπληρώνει τέλεια τις ανοιξιάτικες και καλοκαιρινές εμφανίσεις και είναι ιδανικό για όσες εκτιμούν την ελευθερία και το μοντέρνο στυλ. Ο ευέλικτος χαρακτήρας τους επιτρέπει να συνδυάζονται εύκολα με διάφορα σύνολα, από casual μέχρι πιο εκλεπτυσμένα.

Sneakers Calvin Klein Jeans YW0YW01763 – Ανακαλύψτε τα πλεονεκτήματά τους

  • Το ενισχυμένο κολάρο φτέρνας βοηθά στη διατήρηση του ποδιού στη σωστή θέση κατά το περπάτημα
  • Το επάνω μέρος από ύφασμα ευνοεί την κυκλοφορία του αέρα, προσφέροντας ελαφριά αίσθηση
  • Η μαλακή υφασμάτινη εσωτερική επένδυση προσφέρει άνεση όλη την ημέρα
  • Το χαμηλό προφίλ με ενισχυμένο κολάρο ευνοεί την ελευθερία κινήσεων του αστραγάλου
  • Η σόλα-πλατφόρμα ανασηκώνει τη σιλουέτα, προσθέτοντας μια μοντέρνα, αστική πινελιά
  • Το κλασικό δέσιμο με κορδόνια επιτρέπει την εξατομικευμένη και σταθερή εφαρμογή
  • Το μίνιμαλ, λείο σχέδιο σε ευέλικτο λευκό χρώμα συνδυάζεται εύκολα με την γκαρνταρόμπα
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια
Τύπος σόλας
πλατφόρμα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
YW0YW01763
Χρώμα
λευκό
Μάρκα
Calvin Klein Jeans
Κατασκευαστής

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID προϊόντος
PPYA-OBD15H_00A
Υλικό
Eπάνω μέρος:
Υφασμάτινο υλικό
Εσωτερικό:
Υφασμάτινο υλικό
Σόλα:
Συνθετικό υλικό
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μήκος του ενθέματος είναι:
23 cm
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
37
Συνιστώμενα προϊόντα
-28%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC LOW CV MG WN χρώμα: άσπρο, YW0YW01762
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC LOW CV MG WN
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT χρώμα: άσπρο, YW0YW01033 YW0YW01033
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
-19%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Converse - Πάνινα παπούτσια
Converse - Πάνινα παπούτσια
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 77,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Vans Authentic Zebra πάνινα sneakers Γυναικεία λευκά χαμηλά VN000D7YZBR1
Vans Authentic Zebra πάνινα sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 76,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινα ελαφριά παπούτσια Lauren Ralph Lauren Janson II  Ozweego  Janson II χρώμα: άσπρο, 829253651 GY6177 802925000000
Δερμάτινα ελαφριά παπούτσια Lauren Ralph Lauren Janson II Ozweego Janson II
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Toms BEACHSIDE WOVEN/FRAY χρώμα: άσπρο, 10021879
Πάνινα παπούτσια Toms BEACHSIDE WOVEN/FRAY
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 94,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Vans Old Skool γυναικεία πάνινα παπούτσια άσπρα χαμηλά VN000E8WCD31
Vans Old Skool γυναικεία πάνινα παπούτσια
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Goe TT2N4072 γυναικεία πάνινα sneakers άσπρα χαμηλά TT2N4072
Goe TT2N4072 γυναικεία πάνινα sneakers
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Toms VALENCIA LACE UP πάνινα sneakers Γυναικεία λευκά χαμηλά 10023272
Toms VALENCIA LACE UP πάνινα sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
-12%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινα ελαφριά παπούτσια Veja Volley χρώμα: άσπρο, VO2003533
Δερμάτινα ελαφριά παπούτσια Veja Volley
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Polo Ralph Lauren Essence 100 χρώμα: άσπρο, 818941162
Πάνινα παπούτσια Polo Ralph Lauren Essence 100
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Vans - Πάνινα παπούτσια Authentic
Vans - Πάνινα παπούτσια Authentic
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-14%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Converse - Πάνινα παπούτσια
Converse - Πάνινα παπούτσια
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Tommy Hilfiger TH LOW PROFILE VULC CANVAS πάνινα sneakers Γυναικεία λευκά χαμηλά FW0FW09102
Tommy Hilfiger TH LOW PROFILE VULC CANVAS πάνινα sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 65,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 43,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Superga WORKS LOW CUT COTTON CANV χρώμα: άσπρο, S51347W
Πάνινα παπούτσια Superga WORKS LOW CUT COTTON CANV
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Vans Authentic πάνινα sneakers Γυναικεία λευκά χαμηλά VN000EHHC9F1
Vans Authentic πάνινα sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Calvin Klein VULC FLATFORM LOW CANVAS MG πάνινα sneakers γυναικεία λευκά χαμηλά YW0YW01763
Calvin Klein VULC FLATFORM LOW CANVAS MG πάνινα sneakers γυναικεία
79,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Tommy Hilfiger TH FEMININE CUPSOLE LEATHER πάνινα sneakers Γυναικεία λευκά Χαμηλά FW0FW09105
Tommy Hilfiger TH FEMININE CUPSOLE LEATHER πάνινα sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 92,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Superga - Πάνινα παπούτσια 2750-COTU CLASSIC S000010
Superga - Πάνινα παπούτσια 2750-COTU CLASSIC
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-17%
Πάνινα παπούτσια Converse Chuck Taylor All Star Cruise χρώμα: άσπρο, A15498C
Πάνινα παπούτσια Converse Chuck Taylor All Star Cruise
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 84,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Guess JOEZI3 χρώμα: άσπρο, FLJJZ3 FAB12
Πάνινα παπούτσια Guess JOEZI3
Τρέχουσα τιμή:
70,99 €
Αρχική τιμή: 114,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Converse Chuck 70 Lace χρώμα: άσπρο, A13666C
Πάνινα παπούτσια Converse Chuck 70 Lace
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 94,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Superga 2740 LIQUIFY STRIPES χρώμα: άσπρο, S4128SW
Πάνινα παπούτσια Superga 2740 LIQUIFY STRIPES
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 84,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,45 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Superga FLOWER MACRAME χρώμα: άσπρο, S2136QW
Πάνινα παπούτσια Superga FLOWER MACRAME
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Tommy Hilfiger TH LOW PROFILE SLIP ON πάνινα sneakers Γυναικεία λευκά χαμηλά FW0FW09103
Tommy Hilfiger TH LOW PROFILE SLIP ON πάνινα sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 65,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 48,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Guess JOEZI2 χρώμα: άσπρο, FLTJO2 FAB12
Πάνινα παπούτσια Guess JOEZI2
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 114,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Lauren Ralph Lauren - Πάνινα παπούτσια NHL Pittsburgh Penguins  Janson II IL3431 802805000000
Lauren Ralph Lauren - Πάνινα παπούτσια NHL Pittsburgh Penguins Janson II
88,90 €
-31%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Gant Pillox πάνινα sneakers Γυναικεία λευκά χαμηλά 32538309
Gant Pillox πάνινα sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 59,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Superga 2750 MACRAME χρώμα: άσπρο, S81219W
Πάνινα παπούτσια Superga 2750 MACRAME
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 84,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
Ανακάλυψε είδη Calvin Klein Jeans
-28%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC LOW CV MG WN χρώμα: άσπρο, YW0YW01762
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC LOW CV MG WN
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT χρώμα: άσπρο, YW0YW01033 YW0YW01033
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers Γυναικεία μαύρα YW0YW01763
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers γυναικεία ροζ YW0YW01763
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT χρώμα: μαύρο, YW0YW01033 YW0YW01033
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT FLATFORM+ CUPSOLE LOW TXT
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers Γυναικεία μπεζ YW0YW01763
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινα sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM CTN LOGO TAG χρώμα: πορτοκαλί, YW0YW01838
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM CTN LOGO TAG
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC LOW CV MG WN χρώμα: ροζ, YW0YW01762
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC LOW CV MG WN
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινες sneakers Γυναικεία καφέ Χαμηλές πλατφόρμα YW0YW01763
Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MG πάνινες sneakers Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MIX MG χρώμα: μαύρο, YW0YW01770
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LOW CV MIX MG
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC LOW CV MG WN χρώμα: μαύρο, YW0YW01762
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC LOW CV MG WN
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM CTN LOGO TAG χρώμα: μαύρο, YW0YW01838
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM CTN LOGO TAG
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM CTN LOGO TAG χρώμα: ροζ, YW0YW01838
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM CTN LOGO TAG
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC MID CV MG WN χρώμα: άσπρο, YW0YW01761
Πάνινα παπούτσια Calvin Klein Jeans ESS VULC MID CV MG WN
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €