- Στρογγυλή, ενισχυμένη μύτη.
- Ένα πολύ σκληρυμένο τακούνι σταθεροποιεί τη φτέρνα και κρατά το πόδι μέσα στο παπούτσι έτσι ώστε να μην γλιστράει έξω κατά την κίνηση.
- Μοντέλο επίπεδου τακουνιού.
- Ένα μοντέλο με δερμάτινο εσωτερικό που είναι άνετο για το πόδι και αποτρέπει το τρίψιμο, τις εκδορές και την εμφάνιση δυσάρεστης μυρωδιάς.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 22,5 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 36.

Δερμάτινα μοκασίνια Vagabond Shoemakers LINN
χρώμα: μαύρο, 6036-104-20
-15%-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Τρέχουσα τιμή:
92.99 €
Αρχική τιμή: 149.90 € -37%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109.99 € -15%
Χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρώνΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΔερμάτινα μοκασίνια Vagabond Shoemakers LINN
Μοκασίνια από τη συλλογή Vagabond Shoemakers κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα. Μη πορώδες επάνω μέρος, καθαρίζεται εύκολα με ένα υγρό πανί.
Χαρακτηριστικά είδους
- Τύπος σόλας
- Διαμέρισμα
Στοιχεία είδους
- Κωδικός κατασκευαστή
- 6036.104.20
- Χρώμα
- μαύρο
- Μάρκα
- Vagabond Shoemakers
- Κατασκευαστής
Vagabond International AB
Birger Svenssons väg 36, 432 40 Varberg, Sweden
info@vagabond.com- ID προϊόντος
- 9BYA-OBD1LI_99X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Εσωτερικό: Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα