- Στρογγυλή, μαλακή μύτη.
- Πτυχωτή σόλα.
- Ελαφριά ενισχυμένο φορτί τακουνιού.
- Δερμάτινο ένθετο.
- Μοντέλο με κορδόνια.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 24 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 37.

Δερμάτινα παπούτσια Vagabond Shoemakers Shoemakers Zoe
χρώμα: άσπρο
-23%-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Τρέχουσα τιμή:
83.99 €
Αρχική τιμή: 109.90 € -23%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109.90 € -23%
Χρώμα: λευκό
Επιλογή μεγέθους
ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€
Με τον κωδικό AD έχεις 5% έκπτωση.
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρώνΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΔερμάτινα παπούτσια Vagabond Shoemakers Shoemakers Zoe
Υποδήματα από τη συλλογή Vagabond Shoemakers Shoemakers. Μοντέλο από φυσικό δέρμα.
- Κωδικός κατασκευαστή
- 5326.001.01
- Χρώμα
- λευκό
- Μάρκα
- Vagabond Shoemakers
- ID προϊόντος
- PPYY-OBD0ER_00X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό, Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα