Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Jeans
1.0

Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Calvin Klein Jeans LUGGED LACE ZIP BOOT OXF LTHYM0YM01066

-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 199,90 € -51%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 € -3%
Χρώμα: μπορντό
Επιλογή μεγέθους
ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Calvin Klein Jeans LUGGED LACE ZIP BOOT OXF LTH

Αρβύλες από τη συλλογή Calvin Klein Jeans κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα. Μη πορώδες επάνω μέρος, καθαρίζεται εύκολα με ένα υγρό πανί.
- Μοντέλο με κορδόνια με φερμουάρ στο πλάι.
- Τα επίπεδα κορδόνια εξαλείφουν τα σημεία πίεσης στην καμάρα του ποδιού, εξασφαλίζοντας καλή εφαρμογή και άνεση.
- Η θηλιά στο πίσω μέρος διευκολύνει την ολίσθηση του παπουτσιού πάνω από το πόδι και βοηθά να το βγάλετε.
- Στρογγυλή, ενισχυμένη μύτη.
- Ένα πολύ σκληρυμένο τακούνι σταθεροποιεί τη φτέρνα και κρατά το πόδι μέσα στο παπούτσι έτσι ώστε να μην γλιστράει έξω κατά την κίνηση.
- Το υφασμάτινο εσωτερικό είναι άνετο για το πόδι και διευκολύνει τη διατήρηση των παπουτσιών καθαρά.
- Η δερμάτινη σόλα είναι άνετη για το πόδι και αποτρέπει το τρίψιμο, τις εκδορές και την εμφάνιση δυσάρεστης οσμής.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 25 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 40.
Χαρακτηριστικά είδους
Υλικό εσωτερικής σόλας
φυσικό δέρμα
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια, με κλειδαριά
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
YM0YM01066
Χρώμα
μπορντό
Μάρκα
Calvin Klein Jeans
ID προϊόντος
9BYH-OBM0TA_83X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό, Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Συνιστώμενα προϊόντα
Ψηλές μπότες UGG Neumel High Weather Hybrid
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 244,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
-21%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ψηλές μπότες Diemme Roccia Vet Sport DI24FWRVM-F02X059BOR
Ψηλές μπότες Diemme Roccia Vet Sport
Τρέχουσα τιμή:
257,90 €
Αρχική τιμή: 469,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 328,90 €
-24%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μπότες τσέλσι Medicine χρώμα: μαύρο
Μπότες τσέλσι Medicine
Τρέχουσα τιμή:
37,90 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ψηλές μπότες Vivobarefoot EXPLORER MID χρώμα: μαύρο, 309611
Ψηλές μπότες Vivobarefoot EXPLORER MID
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Παπούτσια Ecco Ult-Trn Mid Wp 400G Pl χρώμα: μαύρο, 824314-51094
Παπούτσια Ecco Ult-Trn Mid Wp 400G Pl
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-18%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Αρβύλες Aeronautica Militare STIVALETTO χρώμα: καφέ, 252SC0317UCT04247
Αρβύλες Aeronautica Militare STIVALETTO
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 80,99 €
-19%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μποτάκια nubuck Gant Blisdor χρώμα: μαύρο, 31651068
Μποτάκια nubuck Gant Blisdor
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Sorel SCOUT 87 LUX WP LTHR 20 χρώμα: μαύρο, 2078371010
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Sorel SCOUT 87 LUX WP LTHR 20
Τρέχουσα τιμή:
94,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-18%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ψηλές μπότες Tommy Jeans TJM LACE UP HIGH χρώμα: μαύρο, EM0EM01627
Ψηλές μπότες Tommy Jeans TJM LACE UP HIGH
Τρέχουσα τιμή:
89,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-16%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ψηλές μπότες Geox U GRANITO + GRIP B A χρώμα: καφέ, U56FZD 04550 C2565
Ψηλές μπότες Geox U GRANITO + GRIP B A
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-18%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας HUGO Fabyan χρώμα: μαύρο, 50553766
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας HUGO Fabyan
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
Σουέτ παπούτσια UGG Neumel Weather Hybrid χρώμα: καφέ, 1143991
Σουέτ παπούτσια UGG Neumel Weather Hybrid
239,90 €
-18%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Gant Nebrada χρώμα: μαύρο, 31641109
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Gant Nebrada
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 125,90 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινα παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID CHELSEA UNIFORM DR χρώμα: μαύρο, YM0YM01072
Δερμάτινα παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID CHELSEA UNIFORM DR
Τρέχουσα τιμή:
79,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
Μποτάκια Jeep KOBI DESERT χρώμα: καφέ, JM52122A
Μποτάκια Jeep KOBI DESERT
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 43,99 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Σουέτ παπούτσια Geox U BRAYDEN 2FIT ABX ανδρικά, χρώμα: καφέ, U54N1D 00022 C6009
Σουέτ παπούτσια Geox U BRAYDEN 2FIT ABX
Τρέχουσα τιμή:
84,40 €
Αρχική τιμή: 168,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 168,90 €
-12%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινα παπούτσια Dr. Martens 2976 Lo Chelsea Boot χρώμα: μαύρο, DM40587001
Δερμάτινα παπούτσια Dr. Martens 2976 Lo Chelsea Boot
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ψηλές μπότες UGG Chukka Lug χρώμα: μαύρο, 1171113.BLK
Ψηλές μπότες UGG Chukka Lug
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας BOSS Nebular χρώμα: μαύρο, 50529219
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας BOSS Nebular
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Σουέτ μπότες τσέλσι Visvim GORNERGRAT MID-FOLK χρώμα: καφέ, 125202002006
Σουέτ μπότες τσέλσι Visvim GORNERGRAT MID-FOLK
1699,90 €
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ψηλές μπότες Medicine χρώμα: μαύρο
Ψηλές μπότες Medicine
Τρέχουσα τιμή:
37,90 €
Αρχική τιμή: 57,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,90 €
-19%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Παπούτσια Geox U TERRESTRE B ABX χρώμα: μαύρο, U56EZA 0EKME C9999
Παπούτσια Geox U TERRESTRE B ABX
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 147,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Σουέτ μπότες τσέλσι BOSS Tayil χρώμα: καφέ, 50548229
Σουέτ μπότες τσέλσι BOSS Tayil
198,90 €
-14%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινες μπότες τσέλσι Tommy Hilfiger HILFIGER COMFORT LWT LTH CHELSEA χρώμα: καφέ, FM0FM05591
Δερμάτινες μπότες τσέλσι Tommy Hilfiger HILFIGER COMFORT LWT LTH CHELSEA
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μπότες τσέλσι Geox U WALK PLEASURE C χρώμα: μαύρο, U46HAC 00064 C9999
Μπότες τσέλσι Geox U WALK PLEASURE C
Τρέχουσα τιμή:
84,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-20%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινα παπούτσια HUGO Lenner ανδρικά, χρώμα: μαύρο, 50552559
Δερμάτινα παπούτσια HUGO Lenner
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Σουέτ παπούτσια Calvin Klein COMBAT ESS LACE UP ZIP BOOT SU ανδρικά, χρώμα: καφέ, YM0YM01371
Σουέτ παπούτσια Calvin Klein COMBAT ESS LACE UP ZIP BOOT SU
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ψηλά δερμάτινα παπούτσια Tommy Jeans TJM LACE UP BOOT SUEDE χρώμα: καφέ, EM0EM01642
Ψηλά δερμάτινα παπούτσια Tommy Jeans TJM LACE UP BOOT SUEDE
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
Αρβύλες Diemme Roccia Vet Sport χρώμα: μαύρο DI23FWRVM.F02X059BLK F3DI23FWRVM.F02X059BLK
Αρβύλες Diemme Roccia Vet Sport
479,90 €
Ανακάλυψε είδη Calvin Klein Jeans
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Calvin Klein Jeans HYBRID WP BOOT LACEUP REBELLIOUS χρώμα: μαύρο, YM0YM01077
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Calvin Klein Jeans HYBRID WP BOOT LACEUP REBELLIOUS
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μπότες πεζοπορίας από σουέτ Calvin Klein Jeans LUGGED LACE ZIP BOOT OXF HR SU χρώμα: μπεζ, YM0YM01068
Μπότες πεζοπορίας από σουέτ Calvin Klein Jeans LUGGED LACE ZIP BOOT OXF HR SU
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID LACEUP REBELLIOUS χρώμα: μαύρο, YM0YM01071
Παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID LACEUP REBELLIOUS
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινα παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID CHELSEA UNIFORM DR χρώμα: καφέ, YM0YM01072
Δερμάτινα παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID CHELSEA UNIFORM DR
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Παπούτσια nubuck Calvin Klein Jeans LUGGED LACEUP BOOT OXF HIKING NB χρώμα: μαύρο, YM0YM01076
Παπούτσια nubuck Calvin Klein Jeans LUGGED LACEUP BOOT OXF HIKING NB
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID LACEUP REBELLIOUS χρώμα: καφέ, YM0YM01071
Παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID LACEUP REBELLIOUS
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Calvin Klein Jeans HYBRID WP BOOT LACEUP REBELLIOUS χρώμα: καφέ, YM0YM01077
Δερμάτινες μπότες πεζοπορίας Calvin Klein Jeans HYBRID WP BOOT LACEUP REBELLIOUS
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινα παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID CHELSEA UNIFORM DR χρώμα: μαύρο, YM0YM01072
Δερμάτινα παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID CHELSEA UNIFORM DR
Τρέχουσα τιμή:
79,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Δερμάτινα παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID LACEUP UNFORM DRESS χρώμα: καφέ, YM0YM01073
Δερμάτινα παπούτσια Calvin Klein Jeans EVA BOOT MID LACEUP UNFORM DRESS
Τρέχουσα τιμή:
84,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Παπούτσια nubuck Calvin Klein Jeans LUGGED LACEUP BOOT OXF HIKING NB χρώμα: καφέ, YM0YM01076
Παπούτσια nubuck Calvin Klein Jeans LUGGED LACEUP BOOT OXF HIKING NB
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €