- Στρογγυλή, ενισχυμένη μύτη.
- Ενισχυμένο φορτί τακουνιού.
- Λαστιχένια σόλα.
- Άνετο εσωτερικό.
- Μοντέλο επίπεδου τακουνιού.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 23,5 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 37.

Δερμάτινες μπότες τσέλσι Vagabond Shoemakers Shoemakers Kenova
γυναικείες, χρώμα: μαύρο
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Τρέχουσα τιμή:
95.99 €
Αρχική τιμή: 159.99 € -40%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100.99 € -4%
Χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€
Με τον κωδικό AD έχεις 5% έκπτωση.
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρώνΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΔερμάτινες μπότες τσέλσι Vagabond Shoemakers Shoemakers Kenova
Μπότες Τσέλσι από τη συλλογή Vagabond Shoemakers Shoemakers. Μοντέλο από φυσικό δέρμα.
- Κωδικός κατασκευαστή
- 5241.201.20
- Χρώμα
- μαύρο
- Μάρκα
- Vagabond Shoemakers
- Κατασκευαστής
Vagabond International AB
Birger Svenssons väg 36, 432 40 Varberg, Sweden
info@vagabond.com- ID προϊόντος
- 9BYY-OBD084_99X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό, Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.