- Απλός και κομψός σχεδιασμός.
- Στο εσωτερικό υπάρχει θέση για λάμπα με κλωστή Ε27.
- Διαθέτει πιστοποιητικό IP20.
- Τάση εισόδου: 230V~50/60Hz.
- Διαστάσεις: 27 x 42 cm.
- Answear
- Home
- Σαλόνι και υπνοδωμάτιο
- Φωτισμός
- Επιτραπέζια φωτιστικά
- Επιτραπέζιο φωτιστικό Light & Living

Επιτραπέζιο φωτιστικό Light & Living
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Τρέχουσα τιμή:
71.99 €
Αρχική τιμή: 101.99 € -29%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73.99 € -2%
Χρώμα: μπεζ
ONE SIZE
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρώνΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΕπιτραπέζιο φωτιστικό Light & Living
Επιτραπέζιο φωτιστικό από τη συλλογή Light & Living. Μοντέλο κατασκευασμένο ξύλο.
Στοιχεία είδους
- Κωδικός κατασκευαστή
- 1857884
- Χρώμα
- μπεζ
- Μάρκα
- Light & Living
- ID προϊόντος
- 99KK-OSU0BR_08X
Σύνθεση
Βαμβάκι, Μπαμπού
Συνιστώμενα προϊόντα
Ανακάλυψε είδη Light & Living