- Απλός και κομψός σχεδιασμός.
- Μήκος καλωδίου: 200 cm.
- Διαθέτει πιστοποιητικό IP20.
- Χωρητικότητα μπαταρίας: 3 W.
- Κατανάλωση ενέργειας: E10.
- Τάση εισόδου: 230 V.
- Διαστάσεις: 64 x 7 cm.

Τρέχουσα τιμή:
67.99 €
Αρχική τιμή: 83.99 € -19%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71.99 € -5%
Χρώμα: πολύχρωμο
ONE SIZE
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρώνΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΕπιτραπέζιο φωτιστικό Markslöjd
Επιτραπέζιο φωτιστικό από τη συλλογή Markslöjd. Μοντέλο κατασκευασμένο μέταλλο.
Στοιχεία είδους
- Κωδικός κατασκευαστή
- 705282
- Χρώμα
- πολύχρωμο
- Μάρκα
- Markslöjd
- Κατασκευαστής
"MARKSLOJD" Sp. z o.o.
Gränevägen 5 51162 Skene, Sweden
Info@markslojd.com
+46(320)30500- ID προϊόντος
- 99KK-OSU0JL_MLC
Σύνθεση
Μέταλλο
Συνιστώμενα προϊόντα
Ανακάλυψε είδη Markslöjd