Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

logo answear
MICHAEL Michael Kors
4.8

MICHAEL Michael Kors Ολόσωμο μαγιό γυναικείο ONE SHOULDER ONE PIECEμπλε MM7M524

-10%-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 € -38%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 € -10%
Επιλογή μεγέθους
ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μπλε ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors – μονοκίνι με σούρες

Το ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors είναι ένα γυναικείο μοντέλο που συνδυάζει μοντέρνο σχεδιασμό με λειτουργικότητα. Κατασκευασμένο από πλεκτό ύφασμα με προσθήκη ελαστάνης, αυτό το μοντέλο εξασφαλίζει ελευθερία κινήσεων και άνεση στις δραστηριότητες στο νερό. Το beach style του με τις σούρες και την ασύμμετρη τιράντα σάς επιτρέπει να ξεχωρίζετε, ενώ ταυτόχρονα αποτελεί μια πρακτική επιλογή για το καλοκαίρι.

Βασικά χαρακτηριστικά του γυναικείου ολόσωμου μαγιό MICHAEL Michael Kors

  • Ολόσωμη γραμμή μονοκίνι, που τονίζει τη σιλουέτα και επιτρέπει ελευθερία κινήσεων
  • Ασύμμετρη κοπή στον έναν ώμο, με επιπρόσθετη λεπτή, ρυθμιζόμενη τιράντα
  • Ελαφρώς ενισχυμένες, αφαιρούμενες ενισχύσεις, που επιτρέπουν την εξατομικευμένη διαμόρφωση του μπούστου
  • Ελαστικό πλεκτό ύφασμα, που ευνοεί την άνετη εφαρμογή στο σώμα
  • Σχεδιασμός χωρίς κούμπωμα, που διευκολύνει το γρήγορο φόρεμα και βγάλσιμο του μαγιό
  • Λεία, γυαλιστερή επιφάνεια με σούρες, που προσδίδει κομψότητα και μοντέρνα εμφάνιση
  • Εσωτερική συνθετική φόδρα, που συμβάλλει στην άνεση κατά τη χρήση και την καλύτερη εφαρμογή
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
χωρίς κούμπωμα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
MM7M524
Χρώμα
μπλε
Μάρκα
MICHAEL Michael Kors
ID προϊόντος
PPYK-BID0NT_55D
Υλικό
Υλικό βάσης:
84% Πολυαμίδιο, 16% Ελαστάν
Πλέγμα:
77% Πολυεστέρας, 23% Ελαστάν
Φόδρα:
92% Πολυεστέρας, 8% Ελαστάν
Φόδρα κυπέλλου:
100% Πολυεστέρας
Κοπή
Τύπος τιράντας:
λεπτή, αποσπώμενη, ένας ώμος, ρυθμιζόμενη, φαρδιά, μη αποσπώμενη, χωρίς ρύθμιση
Μπανέλα:
Όχι
Τεχνικά στοιχεία
Ενίσχυση:
ελαφρώς σκληρυμένο, Αφαιρούμενα ένθετα
Συνιστώμενα προϊόντα
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: μπλε, MM55120
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors LOGO TRIM SURPLICE ONE PIECE χρώμα: κόκκινο, MM7M759
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors LOGO TRIM SURPLICE ONE PIECE
Τρέχουσα τιμή:
89,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
-70%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
53,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: μπλε, MM55127
Μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό Pepe Jeans PEPE SC SWIMSUIT χρώμα: μπλε, PLB10529
Ολόσωμο μαγιό Pepe Jeans PEPE SC SWIMSUIT
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 69,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Calvin Klein ολόσωμο μαγιό γυναικείο μπλε LV00Q61217
Calvin Klein ολόσωμο μαγιό γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 94,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Paramidonna ολόσωμο γυναικείο μαγιό Hailey μπλε SS24HAZ
Paramidonna ολόσωμο γυναικείο μαγιό Hailey
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-23%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό Bond Eye χρώμα: μοβ, BOUND633
Ολόσωμο μαγιό Bond Eye
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό women'secret χρώμα: μπλε, 5523314
Ολόσωμο μαγιό women'secret
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 47,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό Chantelle SWIM ONE χρώμα: μαύρο, C12VU9
Ολόσωμο μαγιό Chantelle SWIM ONE
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό Polo Ralph Lauren χρώμα: μπλε, 21609410
Ολόσωμο μαγιό Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Seafolly ολόσωμο μαγιό Γυναικείο Ring Front μπλε 11185-230
Seafolly ολόσωμο μαγιό Γυναικείο Ring Front
169,90 €
-27%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
women'secret ολόσωμο μαγιό γυναικείο μπλε 5523313
women'secret ολόσωμο μαγιό γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 47,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό Karl Lagerfeld χρώμα: μπλε, A1W46043
Ολόσωμο μαγιό Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 91,99 €
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό Filippa K χρώμα: μπλε, 31183
Ολόσωμο μαγιό Filippa K
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 70,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μαγιό Tory Burch
Μαγιό Tory Burch
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Nike ολόσωμο μαγιό Γυναικείο τιρκουάζ NESSF252
Nike ολόσωμο μαγιό Γυναικείο
63,99 €
Perfect Moment ολόσωμο μαγιό γυναικείο μπλε W3001414
Perfect Moment ολόσωμο μαγιό γυναικείο
149,90 €
MC2 Saint Barth ολόσωμο μαγιό γυναικείο μπλε MRYE001
MC2 Saint Barth ολόσωμο μαγιό γυναικείο
159,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό Answear.LAB
Ολόσωμο μαγιό Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
Marc O'Polo ολόσωμο μαγιό γυναικείο μπλε 10226905
Marc O'Polo ολόσωμο μαγιό γυναικείο
65,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Aqua Speed ολόσωμο μαγιό γυναικείο μπλε KATE
Aqua Speed ολόσωμο μαγιό γυναικείο
31,99 €
-69%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό Pinko
Ολόσωμο μαγιό Pinko
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Rip Curl ολόσωμο μαγιό Γυναικείο MIRAGE μπλε SAWSW
Rip Curl ολόσωμο μαγιό Γυναικείο MIRAGE
119,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό adidas Performance Farm Riox FARM Rio χρώμα μπλε μαλακό κύπελλο IR6228
Ολόσωμο μαγιό adidas Performance Farm Riox FARM Rio
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
Vilebrequin ολόσωμο μαγιό γυναικείο FIRE μπλε FYEEH118
Vilebrequin ολόσωμο μαγιό γυναικείο FIRE
239,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Nike ολόσωμο μαγιό γυναικείο μπλε NESSF232
Nike ολόσωμο μαγιό γυναικείο
56,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Rip Curl ολόσωμο μαγιό γυναικείο SURF PUFF μπλε 0NWWSW
Rip Curl ολόσωμο μαγιό γυναικείο SURF PUFF
69,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Rip Curl ολόσωμο μαγιό γυναικείο COASTAL INSTINCT μπλε 1A1WRV
Rip Curl ολόσωμο μαγιό γυναικείο COASTAL INSTINCT
Τρέχουσα τιμή:
80,90 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
Ανακάλυψε είδη MICHAEL Michael Kors
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors LOGO TRIM SURPLICE ONE PIECE χρώμα: κόκκινο, MM7M759
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors LOGO TRIM SURPLICE ONE PIECE
Τρέχουσα τιμή:
89,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: μπλε, MM55120
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: μπλε, MM55127
Μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-70%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
53,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό χρώμα: άσπρο, MM54115
Ολόσωμο μαγιό
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο ONE SHOULDER ONE PIECE κόκκινο MM7M524
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο ONE SHOULDER ONE PIECE
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο ONE SHOULDER ONE PIECE καφέ MM7M524
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο ONE SHOULDER ONE PIECE
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο σκούρο μπλε MM27552
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-40%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: ναυτικό μπλε
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
113,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο μαύρο MM5W730
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο
169,90 €
-70%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: μπεζ
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
53,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
MICHAEL Michael Kors γυναικείο ολόσωμο μαγιό ONE SHOULDER ONE PIECE σκούρο μπλε MM7M524
MICHAEL Michael Kors γυναικείο ολόσωμο μαγιό ONE SHOULDER ONE PIECE
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό Γυναικεία ONE SHOULDER ONE PIECE κόκκινο MM7M524
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό Γυναικεία ONE SHOULDER ONE PIECE
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-70%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: ναυτικό μπλε
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
47,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο μαύρο MM31553
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο γυναικείο μαγιό ONE SHOULDER ONE PIECE μαύρο MM7M524
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο γυναικείο μαγιό ONE SHOULDER ONE PIECE
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο σκούρο μπλε MM2V269
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο
189,90 €
-70%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: πορτοκαλί
Μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
50,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: ροζ, MM55120
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο καφέ MM5W757
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο
189,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors χρώμα: μαύρο, MM55120
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors LOGO TRIM SURPLICE ONE PIECE χρώμα: άσπρο, MM7M759
Ολόσωμο μαγιό MICHAEL Michael Kors LOGO TRIM SURPLICE ONE PIECE
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 97,99 €
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο μαύρο MM5W757
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο
189,90 €
-70%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Μαγιό MICHAEL Michael Kors
Μαγιό MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
53,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο μαύρο MM99989
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό χρώμα: άσπρο, MM62132
Ολόσωμο μαγιό
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο πορτοκαλί MM9G470
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο
189,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
MICHAEL Michael Kors Ολόσωμο μαγιό γυναικείο ONE SHOULDER ONE PIECE τιρκουάζ MM7M524
MICHAEL Michael Kors Ολόσωμο μαγιό γυναικείο ONE SHOULDER ONE PIECE
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-37%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: HOT
Ολόσωμο μαγιό χρώμα: καφέ, MM54115
Ολόσωμο μαγιό
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο μαύρο MM5W441
MICHAEL Michael Kors ολόσωμο μαγιό γυναικείο
169,90 €