- Κωνική, ενισχυμένη μύτη.
- Ενισχυμένο κολάρο αστραγάλου.
- Λαστιχένια σόλα.
- Ανάγλυφη σόλα.
- Ενισχυμένο φορτί τακουνιού.
- Δερμάτινο ένθετο.
- Μοντέλο με κορδόνια.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 26 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 41.

Vagabond Shoemakers Shoemakers - Κλειστά παπούτσια HARVEY
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Τρέχουσα τιμή:
88.99 €
Αρχική τιμή: 149.90 € -40%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 91.99 € -3%
Χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€
Με τον κωδικό AD έχεις 5% έκπτωση.
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρώνΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνVagabond Shoemakers Shoemakers - Κλειστά παπούτσια HARVEY
Κλειστά παπούτσια από τη συλλογή Vagabond Shoemakers Shoemakers. Μοντέλο από φυσικό δέρμα.
- Κωδικός κατασκευαστή
- 4663.401.20.HARVEY
- Χρώμα
- μαύρο
- Μάρκα
- Vagabond Shoemakers
- Κατασκευαστής
Vagabond International AB
Birger Svenssons väg 36, 432 40 Varberg, Sweden
info@vagabond.com- ID προϊόντος
- 9B84-OBM02I_99X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Ένθετο: Φυσικό δέρμα