Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

logo answear
Tory Burch
5.0

Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch T Lock Sport Slide γυναικείες, χρώμα: καφέ, 166905-250

-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 394,90 € -49%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 € -9%
Χρώμα: καφέ
Επιλογή μεγέθους
ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ 89€
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch T Lock Sport Slide

Παντόφλες από τη συλλογή Tory Burch κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα. Ένα μοντέλο με δερμάτινο εσωτερικό που είναι άνετο για το πόδι και αποτρέπει την τριβή, την τριβή και την εμφάνιση οσμών.
- Ένα μοντέλο με δερμάτινο εσωτερικό που είναι άνετο για το πόδι και αποτρέπει το τρίψιμο, τις εκδορές και την εμφάνιση δυσάρεστης μυρωδιάς.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Η υφασμάτινη τσάντα που περιλαμβάνεται προστατεύει το προϊόν από τη σκόνη.
- Το μήκος της σόλας είναι: 25 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 39.
Χαρακτηριστικά είδους
Υλικό εσωτερικής σόλας
φυσικό δέρμα
Τύπος σόλας
ίσια
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
166905.250
Χρώμα
καφέ
Μάρκα
Tory Burch
Κατασκευαστής

Tory Burch U.A
Prins Bernhardplien 200, Amsterdam 1097 JB, Netherlands
service@toryburch.co.uk

ID προϊόντος
9BYA-KLD00O_82X
Υλικό
Eπάνω μέρος:
Δέρμα
Εσωτερικό:
Δέρμα
Σόλα:
Συνθετικό υλικό
Συνιστώμενα προϊόντα
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινες παντόφλες Ecco Soft Sandal W γυναικείες, χρώμα: καφέ, 238833-56770
Δερμάτινες παντόφλες Ecco Soft Sandal W
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινες παντόφλες Bally γυναικείες, χρώμα: καφέ, WF105I
Δερμάτινες παντόφλες Bally
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 469,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-12%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Nubuck παντόφλες Birkenstock Arizona Platform Flex Birkenstock x Papillio χρώμα: καφέ, 1028366
Nubuck παντόφλες Birkenstock Arizona Platform Flex Birkenstock x Papillio
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 124,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Love Moschino Σαγιονάρες επίπεδες Γυναικείες δερμάτινες καφέ JA28173G0OIA0200
Love Moschino Σαγιονάρες επίπεδες Γυναικείες δερμάτινες
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Verbenas σαγιονάρες Γυναικεία σουέτ ELENA SERRAJE PASADO καφέ 3001870718
Verbenas σαγιονάρες Γυναικεία σουέτ ELENA SERRAJE PASADO
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-18%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Παντόφλες women'secret MM χρώμα: καφέ, 5163224
Παντόφλες women'secret MM
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινες παντόφλες Scholl FAE γυναικείες, χρώμα: καφέ, F318171590
Δερμάτινες παντόφλες Scholl FAE
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 94,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Weekend Max Mara σαγιονάρες χαμηλά τακούνια Γυναικείες Wkafiesta καφέ 2615521035600
Weekend Max Mara σαγιονάρες χαμηλά τακούνια Γυναικείες Wkafiesta
Τρέχουσα τιμή:
319,90 €
Αρχική τιμή: 399,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 339,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Reef σαγιονάρες πλατφόρμας Γυναικείες Cushion Vista Hi καφέ CJ9011
Reef σαγιονάρες πλατφόρμας Γυναικείες Cushion Vista Hi
74,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Bianco σαγιονάρες Γυναικεία BIAOSLO καφέ 11202742
Bianco σαγιονάρες Γυναικεία BIAOSLO
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 68,99 €
-35%
Medicine σαγιονάρες Γυναικεία καφέ
Medicine σαγιονάρες Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
12,90 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Gant σαγιονάρες Γυναικεία δερμάτινες Mardale καφέ 32501262
Gant σαγιονάρες Γυναικεία δερμάτινες Mardale
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Παντόφλες Birkenstock Arizona Big Buckle χρώμα: καφέ, 1032081
Παντόφλες Birkenstock Arizona Big Buckle
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Birkenstock Σαγιονάρες Επίπεδες Γυναικείες nubuck Florida καφέ 1031867
Birkenstock Σαγιονάρες Επίπεδες Γυναικείες nubuck Florida
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-18%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Birkenstock Σαγιονάρες Επίπεδο τακούνι Γυναικείες σουέτ καφέ
Birkenstock Σαγιονάρες Επίπεδο τακούνι Γυναικείες σουέτ
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
Birkenstock σαγιονάρες Γυναικείες δερμάτινες Madrid Big Buckle Oiled Leather καφέ 1032914
Birkenstock σαγιονάρες Γυναικείες δερμάτινες Madrid Big Buckle Oiled Leather
139,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Παντόφλες Birkenstock Arizona χρώμα: καφέ, 151183
Παντόφλες Birkenstock Arizona
Τρέχουσα τιμή:
89,90 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Gant σαγιονάρες Γυναικεία Mardale καφέ 32507312
Gant σαγιονάρες Γυναικεία Mardale
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινες παντόφλες Blauer BLOOM03 γυναικείες, χρώμα: καφέ, S6BLOOM03/LEA
Δερμάτινες παντόφλες Blauer BLOOM03
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Medicine σαγιονάρες με επίπεδο τακούνι γυναικείες από σουέτ καφέ
Medicine σαγιονάρες με επίπεδο τακούνι γυναικείες από σουέτ
37,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Παντόφλες Birkenstock Catalina χρώμα: καφέ, 1026510
Παντόφλες Birkenstock Catalina
Τρέχουσα τιμή:
84,90 €
Αρχική τιμή: 94,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,90 €
Answear.LAB Σαγιονάρες Γυναικείες καστόρινες καφέ
Answear.LAB Σαγιονάρες Γυναικείες καστόρινες
88,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blike Slide γυναικείες, χρώμα: καφέ, 802982875006
Δερμάτινες παντόφλες Lauren Ralph Lauren Blike Slide
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Παντόφλες Birkenstock Florida SFB χρώμα: καφέ, 53881
Παντόφλες Birkenstock Florida SFB
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 98,90 €
Παντόφλες Birkenstock MADRID BS χρώμα: καφέ
Παντόφλες Birkenstock MADRID BS
95,90 €
Crocs σαγιονάρες στην πλατφόρμα Γυναικείες Brooklyn καφέ 207431.2HI
Crocs σαγιονάρες στην πλατφόρμα Γυναικείες Brooklyn
67,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Παντόφλες σουέτ Answear.LAB γυναικεία, χρώμα: καφέ
Παντόφλες σουέτ Answear.LAB
63,99 €
Παντόφλες Birkenstock Florida III Flex Platform Vegan Birkenstock x Papillio χρώμα: καφέ, 1029741
Παντόφλες Birkenstock Florida III Flex Platform Vegan Birkenstock x Papillio
99,90 €
-13%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Birkenstock Σαγιονάρες γυναικεία mules από δέρμα Tokio καφέ 1031808
Birkenstock Σαγιονάρες γυναικεία mules από δέρμα Tokio
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Ανακάλυψε είδη Tory Burch
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch Double T Sport Slide γυναικείες, χρώμα: μαύρο, 79985 F30
Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch Double T Sport Slide
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
Tory Burch σαγιονάρες Γυναικεία Mellow Buckle Slide μαύρες 157872.001
Tory Burch σαγιονάρες Γυναικεία Mellow Buckle Slide
179,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch Ines Sport γυναικείες, χρώμα: μαύρο, 161636-006
Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch Ines Sport
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 374,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
-22%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Tory Burch σαγιονάρες με επίπεδο τακούνι γυναικείες σουέτ Ines Sport Slide μπεζ 163481-256
Tory Burch σαγιονάρες με επίπεδο τακούνι γυναικείες σουέτ Ines Sport Slide
Τρέχουσα τιμή:
289,90 €
Αρχική τιμή: 374,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 374,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch T Lock Cross Band Slide γυναικείες, χρώμα: κίτρινο, 170611-700
Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch T Lock Cross Band Slide
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch T Lock Cross Band Slide γυναικείες, χρώμα: μαύρο, 170611-006
Δερμάτινες παντόφλες Tory Burch T Lock Cross Band Slide
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 369,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
Tory Burch σανδάλια Γυναικεία σουέτ Mellow Sport Sandal καφέ 180673.201
Tory Burch σανδάλια Γυναικεία σουέτ Mellow Sport Sandal
359,90 €
-50%
Πέδιλα Tory Burch Kira Embellished Sport Sandal χρώμα: ασημί, 164798-020
Πέδιλα Tory Burch Kira Embellished Sport Sandal
Τρέχουσα τιμή:
247,00 €
Αρχική τιμή: 494,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 494,90 €
-14%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Tory Burch σαγιονάρες διχαλωτές Γυναικείες Gemini Link Jelly λευκές 171312-100
Tory Burch σαγιονάρες διχαλωτές Γυναικείες Gemini Link Jelly
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 164,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Σαγιονάρες Tory Burch Kira χρώμα: μαύρο, 162307-013
Σαγιονάρες Tory Burch Kira
109,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Tory Burch σανδάλια γυναικεία δερμάτινα Mellow Sport Sandal καφέ 179589-248
Tory Burch σανδάλια γυναικεία δερμάτινα Mellow Sport Sandal
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 374,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Tory Burch Ιαπωνικά Γυναικεία δερμάτινα Miller Wedge μαύρα 159829-006
Tory Burch Ιαπωνικά Γυναικεία δερμάτινα Miller Wedge
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 319,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Δερμάτινα πέδιλα Tory Burch Kira Fisherman Sport Sandal χρώμα: μαύρο, 170584-006
Δερμάτινα πέδιλα Tory Burch Kira Fisherman Sport Sandal
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 394,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
Δερμάτινα πέδιλα Tory Burch Kira Sport Sandal χρώμα: μπεζ, 144328.104
Δερμάτινα πέδιλα Tory Burch Kira Sport Sandal
374,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Tory Burch σανδάλια Γυναικεία δερμάτινα Mellow Sport Sandal μαύρα 179591-043
Tory Burch σανδάλια Γυναικεία δερμάτινα Mellow Sport Sandal
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 374,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
Δερμάτινα σανδάλια Tory Burch Kira Sport χρώμα: μαύρο, 144328-001
Δερμάτινα σανδάλια Tory Burch Kira Sport
374,90 €
-14%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ: TAN
Tory Burch σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία Gemini Link Jelly μαύρες 171312-001
Tory Burch σαγιονάρες δίχαλο Γυναικεία Gemini Link Jelly
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 164,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €