χρώμα: καφέ, EYMRN00058.004.U25
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Χρώμα: καφέ
58
Με τον κωδικό AD έχεις 20% έκπτωση.
ΔΕΙΤΕ
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Γυαλιά ηλίου Marni
- Το προστατευτικό φίλτρο UV400 προστατεύει από την υπεριώδη ακτινοβολία.
- Στο σετ θήκη γυαλιών.
- Πλάτος πλαισίου: 135 mm.
- Πλάτος γέφυρας: 14 mm.
- Πλάτος φακού: 58 mm.
Χαρακτηριστικά είδους
Σχήμα σκελετού
γεωμετρικό
Τύπος φακού
Στολή
Μοτίβο πλαισίου
Λεία με λεπτομέρεια
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
EYMRN00058.004.U25
Χρώμα
καφέ
Μάρκα
Marni
Κατασκευαστής
RetroSuperFuture
Via Ferdinando Bocconi, 7, 20123, Milano IT
rsfpolandfashion@retrosuperfuture.com
ID προϊόντος
PPYH-OKD05B_88A
Σύνθεση
70% Μέταλλο, 20% Νάιλον, 10% Οκτάνιο
Τεχνικά στοιχεία
Επικαλύψεις και ιδιότητες φακών:
UV400
Πόλωση:
Όχι
Συνιστώμενα προϊόντα
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ