EYMRN00058.001.52Z
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ
Χρώμα: πολύχρωμο
58
Με τον κωδικό AD έχεις 20% έκπτωση.
ΔΕΙΤΕ
Αποστολή εντός 24 ωρών
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών
Γυαλιά ηλίου Marni Unila Valley Gold Mustard
- Το προστατευτικό φίλτρο UV400 προστατεύει από την υπεριώδη ακτινοβολία.
- Στο σετ θήκη γυαλιών.
- Πλάτος γέφυρας: 14 mm.
- Πλάτος πλαισίου: 135 mm.
- Πλάτος φακού: 58 mm.
Χαρακτηριστικά είδους
Σχήμα σκελετού
γεωμετρικό
Τύπος φακού
Στολή
Μοτίβο πλαισίου
Λεία με λεπτομέρεια
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
EYMRN00058.001.52Z
Χρώμα
πολύχρωμο
Μάρκα
Marni
Κατασκευαστής
RetroSuperFuture
Via Ferdinando Bocconi, 7, 20123, Milano IT
rsfpolandfashion@retrosuperfuture.com
ID προϊόντος
PPYH-OKD05A_MLC
Σύνθεση
70% Μέταλλο, 20% Νάιλον, 10% Οκτάνιο
Τεχνικά στοιχεία
Επικαλύψεις και ιδιότητες φακών:
UV400
Πόλωση:
Όχι
Συνιστώμενα προϊόντα
Ανακάλυψε είδη Marni
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ